Yukarı Çık

Hakkımızda

Müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını ön planda tutarak hizmet veren Efe Lux Mühendislik sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Firma 2018 yılında başlattığı kimlik çalışmaları ve yapılanmayla Efe Lux Mühendislik adını almıştır. Kurumsal yapısını geliştirip, sektördeki yenilikleri de takip ederek, müşterilerine özgün tasarımlarla yüzlerce projeyi tamamlayarak sürekli ve istikrarlı bir biçimde büyümektedir.

Kurulduğu günden itibaren mühendislik firması olarak elektrik proje ve taahhüt sektöründe başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde çok sayıda başarılı projeleri hayata geçiren firma; zincir perakende mağazaları (Çoğunlukla AVM), restaurant-cafeler, toplu konutlar, villa konut, trafo merkezleri ve özel projelerin (VIP) elektrik müteahhitlik taahhüt çalışmalarını kaliteli, sağlıklı ve güvenli bir biçimde çalışacak şekilde hazırlamaktadır.

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını belirleyerek, hızlı ve doğru yorumlayarak, uygulanabilir çözümler sunarak beklentilere cevap vermektedir.

Alınan projeler zamanında, istenilen standartlarda butik çözümler ile tamamlanarak hizmet verilmektedir.

Elektrik taahhüt projeleri uluslararası standartlarda, sürdürülebilirlik ve verimlilik gözetilerek hazırlanmaktadır. Enerjinin verimliliği, sürekliliği, konforu, hayat kalitesi ve güvenliği yüksek biçimde önem arz etmektedir. Uzman elektrik mühendislerinden oluşan tecrübeli ekibiyle özel projeleri hayata geçirmeye hazırdır.

Efe Lux Mühendislik 15 yılı aşan tecrübesini müşterilerin aldığı memnuniyet ve bitirmiş olduğu projelerle birleştirerek daha nice yıllar hizmet etmeyi hedeflemektedir.

Efe Lux Mühendislik